SEPETİM


  Toplam:
  ₺ 0,00

  Kargo & İade

  Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız  iş günü içerisinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, kusuru aynı iş günü içerisinde bildirerek, bir (1) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
  İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve 5 gün içerisinde ürün bedelinin iade süreci başlatılıp bankaya yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde ürün bedeli “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve firmamızın  müdahale etme hakkı yoktur. İade ile birlikte faturanızın iki nüshasının da gönderimi yapılmalıdır. Unutulan faturanın tekrar gönderiminden doğan kargo bedeli iade tutarından düşülür.

  KUSURLU ÜRÜN İADESİ
  Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 1 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz ilgili departmanlara iletilerek inceleme süreci başlatılır.

  İade şartlarına uygun durumlarda firmamıza gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

  İade edilen siparişlerde kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz, iadenizin onaylanmasıyla beraber size özel olarak tekrardan tanımlanacaktır.

  Theme Shipping Icon
  Ücretsiz Kargo

  Theme Shipping Icon
  Ürün İade

  Ürününüzü aynı gün içerisinde ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.

  Theme Shipping Icon
  Güvenli Alışveriş

  Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

  Theme Shipping Icon
  Destek

  Destek

  EN SON ÜRÜN VE FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN!

  E mail adresinizi girin ve sizi bütün fırsatlardan haberdar edelim